Spotkanie opłatkowe stowarzyszenia saperów Dębickich.

W gościnnych murach Muzeum Regionalnego w Dębicy 11 stycznia 2014 roku odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Stowarzyszenia SaperówDębickich. Spotkanie odbyło się w salach przedstawiających ponad 160 letnią tradycję garnizonu Dębica.

W świąteczny nastrój wprowadziła nas barwna choinka rozświetlona błyszczącymi dekoracjami. Zgromadzeni wysłuchali wystąpienia i obejrzeli wystawę pt. "Drogi do niepodległości' przygotowaną przez kol. Aleksandra Underlika. Pamiątkowe odznaki z okazji dziesięciolecia istnienia Stowarzyszenia wręczono kol. Jolancie Maruszak, Krzysztofowi Muzyce oraz Januszowi Woźniakowi.

Dalszą część spotkania poprowadził Prezes Stowarzyszenia Andrzej Niedbał serdecznie witając wszystkich życzeniami pomyślnego i dobrego Nowego Roku, po czym oddał głos kapelanowi Stowarzyszenia ks. Józefowi Wątrobie. Kapelan stowarzyszenia złożył zebranym życzenia świąteczne i noworoczne, po czym zaintonował kolędę i zgodnie z chrześcijańską tradycją nadszedł czas łamania się opłatkiem. W gwarze wypowiadanych życzeń i zwyczajnych, serdecznych rozmów dominowały tematy dotyczące zdrowia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

Dziękujemy Wszystkim za przybycie. Do zobaczenia za rok.

IMG_0758

IMG_0745IMG_0747IMG_0748IMG_0756DSCF0595