OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DOTYCZĄCY RODO

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DOTYCZĄCY RODO

Szanowni Państwo, 

Informujemy, że z dniem 25 maja obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że administratorem Pani/ Pana danych osobowych – imię i nazwisko, adres e-mailowy – jest Muzeum Regionalne w Dębicy. 

 

Jeśli Pani/Pan życzy sobie, aby dane te zostały usunięte z naszej bazy, prosimy o informację.

Państwa dane są przez nas wykorzystywane wyłącznie w celu informowania o działaniach realizowanych przez Muzeum Regionalne w Dębicy, m.in. wystawy, odczyty, konkursy, projekty, a także przesyłania świątecznych życzeń.  

Gwarantujemy spełnienie wszystkich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania i usunięcia danych oraz ograniczenia ich przetwarzania.

Danych osobowych nikomu nie udostępniamy.

Mamy nadzieję, że pozostanie Pani/Pan nadal w kontakcie e-mailowym z naszym muzeum. 

Z poważaniem, 

Jacek Dymitrowski

Muzeum Regionalne w Dębicy

29-200 Dębica, ul. Ratuszowa 4

 

Uwaga!

Informujemy, iż na terenie Muzeum Regionalnego w Dębicy będą wykonywane fotografie i uczestnictwo w zwiedzaniu ekspozycji muzealnych, lekcjach muzealnych, warsztatach oraz innych formach kształcenia organizowanych przez Muzeum Regionalne jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na udostępnienie wizerunku w celu realizacji zadań nałożonych na Administratora Danych Osobowych którym jest Muzeum Regionalne w Dębicy.